Rozmowa konTROLowana…

Po uprzednim napisaniu głupot skierowanych w naszą stronę na forum.gg.pl, które wyglądały tak:

popierasz się stronką małej grupy użytkowników portalu notorycznie łamiących regulamin, wrzucających treści nazistowskie, pedofilskie i obrażające uczucia religijne.

by feki

związałaś się z małą grupą osób, które notorycznie łamią Regulamin naszego Serwisu, także Netykietę, niejednokrotnie zamieszczają treści obraźliwe, częstokroć rasistowskie, nazistowskie itp. (o czym zdołał wspomnieć Feki)

Osoby te z racji swojej działalności notorycznie obdarowywane są banami na serwer wskutek czego postanowiły założyć sobie stronę / forum.

Ich celem ( z dotychczasowych naszych doświadczeń tak przynajmniej wynika ) jest zaprowadzenie nieładu na naszym serwisie, być może nawet zniszczenie go.

by EvilRaven

Zadałem fekiemu pytanie na privie, czego konsekwencją jest poniższy screen:

feki odmawia rozmowy prywatnej

Kolejny raz ekipa SOP ośmiesza się publicznie, kolejny raz pewnie tego żaden z nich nie skomentuje…

8 komentarz do “Rozmowa konTROLowana…

  1. A czego mogłeś się spodziewać? Ze Ci przyzna rację? Nigdy! Pójdzie w zaparte i zaprzeczy własnym słowom.

  2. Normalni ludzie potrafią przyznać się do błędu, jego całkowicie nie rozumiem: biało na czarnym jest napisane/zacytowane to co wypisywał na forum gadu-gadu, a on nie potrafi się do tego przyznać, próbuje mnie poniżyć na wejściu i odmawia dalszej rozmowy po wykazaniu tego kto ma rację.
    Żal, żal i płacz, tak to się zachowują dzieci w gimnazjum, nie dorośli ludzie, na dodatek pełniący ważna funkcję na portalu i zobowiązani do komunikacji z użytkownikami.

  3. Przecież to ta wielka 'ekipa’ która ma zawsze racje a jeśli jej nie ma a dalej twierdzi że ma to albo sban albo jak tu zakończenie rozmowy :-)
    Administracja Polchatu (mowa o sopach) daje ciała i każdy to widzi ale jak to wspominaliście nikt nad tym kontroli nie ma więc jest jak jest a polchat w chwili obecnej dzieli się na tych co zrobią wszystko by wstawić się za sopami nawet gdy oni nie mają racji bo przecież może w nagrodę im da sopa albo mastera w jakimś pokoju, na tych co są niczego nie świadomi i ich to nie obchodzi co się dzieje bo siedzą na erotach i tam ku swojej uciesze sobie żyją i na tych co wiedzą jak jest i się sprzeciwiają ale od razu są gnojeni i uznani za jak najgorszych bo prawda ich w oczy kole.

    • ciekawe czy gadu gadu w końcu weźmie się za ten polchat, bo ileż może trwać takie zawieszenie w próżni z takimi administratorami?

  4. A ja mam pomysł i nie wiem jak Panowie mogli na to nie wpaść;-) Techminator założyłeś wątek i w tym wątku zacytowane słowa fekiego w moim poscie i dajesz to z tej rozmowy i wychodzi czarno na białym jakie są to klamczuchy .:)tylko raczej dodaj to w swoim poscie nie pisz nowego ani tematu ani posta .Poprostu słowa fekiego co tam propogujecie + ta rozmowa z priva i git majones ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.