Kolejna awaria kliknij.org!

Witam i z przykrością muszę stwierdzić, ze serwis kliknij.org położył się po raz kolejny. W ten ostatni dzień roku 2012 najpierw pad zaliczył serwer polchatu, a kilka godzin później sam serwis.

Jak na razie brak jakichkolwiek informacji "co, jak i dlaczego?", ale może niebawem się one pojawią lub ktoś po ciężkim kacu (-; podniesie serwer i stronę. Na razie przenieśliśmy się na czat http://www.mirchat.pl/, urzędujemy tam w pokoju 666! Mamy jednak nadzieję, że jakiś admin się w końcu obudzi i postawi serwer znów w tryb działania.

Spóźnione życzenia noworoczne: aby kliknij.org poprawiło sobie formę i do zobaczenia na 666 ;-)

07-01-2013 EDIT: Serwer czatu już wstał! Czekamy na stronę i forum! Wygląda na to, że wszystko powoli wraca do normy. Obstawiamy ile do następnego położenia serwera? Serwer od 31 grudnia 2012 ma ciągłe problemy z poprawnym i stabilnym działaniem, info od administracji brak :-( Serwer zaczyna powoli działać poprawnie i stabilnie, zobaczymy jak długo…

  1. Wydawało się, że kliknij.org przejmie po części funkcje zamkniętego Polchatu. Na razie sam ma kłopoty z własnym istnieniem. A szkoda, zapowiadało się nieźle. Może jednak podniesie się z padu.

  2. Ostatnie wiadomości: w konsolach ICeQ i NPCC należy w miejsce frazy 'kliknij.org' wpisać frazę 'wypas.eu'. Wtedy można będzie wejść na chat kliknij.org. Sprawdziłem: działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.