Poszukujemy współpracowników

Blog od 6 kwietnia, czyli w niecały miesiąc uzbierał już trochę wyświetleń i odwiedzających. Cały czas brniemy z mniejszym i większym trudem do przodu, aby poprawić jakość polchatu, zmienić podejście administracji, ale nie możemy tego osiągnąć bez redaktorów na blogu i moderatorów na forum, a przede wszystkim bez użytkowników. Apeluję do wszystkich, którzy sympatyzują z nami aby poświęcili chwilkę na rejestrację na forum.

Prowadzimy też nabór na redaktorów i moderatorów na naszym forum, wszystkich chętnych odsyłam do kontaktu ze mną lub drugim administratorem: techminatorem.

Staramy się usilnie rozwijać naszą działalność, mamy w planach kilka projektów, ale ciągle poszukujemy nowych, które możecie nam zasugerować na forum.

Na zakończenie i potwierdzenie, że nie jest tak tragicznie, serwuję screen ze statystykami blogu które są prowadzone od wczoraj:

widać że ktoś nas czyta ;)

  1. a ja tak z innej beczki :> panowie jak nazywa się zainstalowana u was wtyczka do WP, co po kliknięciu na zdjęcie powiększa je? mam podobną u siebie ale ta wydaję się o wiele ładniejsza :-)
    a co do współpracowników to wydzielcie gdzieś na forum miejsce na artykuły użytkowników a te najlepsze będą lądować na blogu:)
    Pozdrawiam

    • plugin nazywa się Simple Lightbox, co do wstawiania artów: chętne osoby niech rejestrują się na forum, tworzą temat o chęci do współpracy lub wyślą PW do mnie lub techminatora, a my założymy im konto redaktorskie na blogu, ewentualnie damy uprawnienia moderatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.